Firma Zarzycki Konstrukcje Budowlane

Krótka historia powstania firmy

Firma Zarzycki Konstrukcje Budowlane została założona w 2006 roku przez Rafała Zarzyckiego. Na początku funkcjonowała jako firma jednoosobowa, jednak dynamiczny rozwój sprawił, że firma zbudowała zespół specjalistów. Wiązało to się z poszerzeniem zakresu usług biura projektowego poprzez stałe nadzory na budowach.

Firmę tworzy…

W zespół specjalistów tworzą osoby, którzy czerpią satysfakcję z realizacji nowych zadań a każdy problem postrzegają jako naukę i źródło wiedzy. Rzetelność projektantów przekłada się na dobrą opinię o firmie i najwyższą jakość usług.
Większość naszych projektantów ukończyło Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego na Politechnice Wrocławskiej i zdobyło uprawnienia do projektowania i do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
Obecnie firma Zarzycki Konstrukcje Budowlane to prężnie działający i dynamicznie rozwijający się zespół fachowców. Nasi specjaliści zadbają o Państwa projekt zaczynając od decyzji o warunkach zabudowy aż po odbiór końcowy i uruchomienie obiektu.

Cele firmy

Kompleksowa realizacja i pomoc inwestorowi jest naszym głównym celem. Koncepcja dla projektu wraz z pozyskaniem wszelkich dokumentów i formalności, prowadzenie budowy poprzez nadzór autorski i pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego potwierdzają iż chcemy pomóc w realizacji trudnego zadania inwestycyjnego łącznie z pozyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Często po zakończeniu inwestycji już w czasie użytkowania obiektu wykonujemy kontrole okresowe obiektów budowlanych.